Kontakt:

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomôžeme zveľadiť Váš pozemok.  Keďže naše stroje sú dosť hlučné a do práce sme zanietený najlepšie je kontaktovať nás e-mailom. V e-maile Vás poprosíme uvádzať tieto základné informácie: kde sa nachádza pozemok, akú má rozlohu v m2, aká je výška porastu a ak sa dá poprosíme zaslať aj pár fotografii!  Pokúsime sa Vám vypracovať nezáväznú predbežnú cenovú ponuku, prípadne sa dohodneme na bezplatnej obhliadke.

 

Kontaktné informácie:

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel: 0911 911 081

 

Fakturačné údaje:

KTn Service s.r.o

Na Hornom konci 592/59, Horné Srnie, 91442

IČO: 54 302 544

DIČ: 2121649552

IČ DPH: SK 2121649552

Registrácia v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, v oddiely: s.r.o, vo vložke číslo:43044/R

 

Niečo o našej firme:

Prečo názov KTn Service s.r.o. ? K (Kosenie) Tn (Trenčín) Service (Služby).

Firma KTn Service s.r.o bola založená začiatkom roku 2022 no jej počiatky siahajú do roku 2019 kedy sa majiteľ L. Blaho začal na živnosť zaoberať údržbou pozemkov, kosením, strihaním živých plotov atď...

Cieľom firmy KTn Service je poskytnúť kvalitné služby v oblasti záhradníckych a komunálnych prác pre firemných zákazníkov, menšie obce ktoré nemajú svojich technických pracovníkov na údržbu zelene a v neposlednom rade pre bežných občanov. Radi sa postaráme a zveľadíme Vaše firemné pozemky, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či budúce stavebné pozemky, záhrady, lúky a sady.

Našou profesionálnou technikou, férovým jednaním a spoľahlivým prístupom k práci chceme docieliť 100 % spokojnosť našich zákazníkov!

Čo o nás povedali naši zákazníci? Recenzie tu: KTn Service s.r.o. google profil

Tešíme sa na našu budúcu spoluprácu!

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.