Odstránenie pňa frézovaním celé západné Slovensko:

 Máte na Vašom pozemku starý peň, ktorý potrebujete odstrániť? Pre našu novú frézu na pne Laski F360 SW/14 (14HP) to bude hračka! Peň Vám vyfrézujeme pod úroveň terénu až do hĺbky 150-200mm. Rýchle, lacné a ekologické riešenie odstránenia starých pňov, ktoré špatia Vaše pozemky! Vyhnite sa zdĺhavému a fyzicky náročnému obkopávaniu a odstraňovaniu pňa a nechajte to na našu frézu - frézovanie pňov

Z ekologického hľadiska neodporúčame ani používanie rôznej chémie, vypaľovanie či "zázračné urýchľovače" rozkladania pňa len ak máte niekoľko rokov čas :-) Pokiaľ chcete peň odstrániť do pár minút, efektívne a natrvalo neváhajte nás kontaktovať! 

Aktuálne pôsobíme hlavne na celom západnom Slovensku. Náš domovský región je Trenčiansky kraj ale zákazky realizujeme aj v Žilinskom kraji, Trnavskom kraji, Nitrianskom kraji a Bratislavskom kraji.

V prípade záujmu o frézovanie nás neváhajte kontaktovať! Najlepšie zaslať na email aj fotografiu pňa, ktorý chcete vyfrézovať, napísať priemer pňa a miesto, kde sa Váš pozemok nachádza. 

Ako vyzerá frézovanie:

Fotky našich prác:

                   

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník frézovania:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie, miesto frézovania, priemer pňa meraný v najdlhšom mieste).

 

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.