Montáž robotických kosačiek AL-KO:

Ponúkame Vám odbornú montáž, poradenstvo a predaj robotických kosačiek AL-KO Robolinho. Kosačku Vám zabezpečíme, nainštalujeme najnovší software zo Slovenským jazykom, nakalibrujeme a donesieme ku Vám domov. Následne Vám vieme kosačku kompletne spojazdniť a správne nastaviť pre Váš pozemok. Vyhnete sa tak množstvu problémov a chýb, ktoré môžu vzniknúť pri neodbornej inštalácii...

 

Pokiaľ ešte nemáte svojho AL-KO pomocníka tu si môžete vybrať robota presne na Vašu rozlohu pozemku:

 

Správne nainštalovať a spojazdniť robotickú kosačku nie je žiadna sranda,  radi Vám pomôžeme s celou inštaláciou, uložením kábla do zeme, správnym nainštalovaním nabíjacej stanice, kalibráciou a kompletným spustením a správnym nastavením Vášho nového robota. S nami budete mať istotu že Váš robot bude pracovať tak ako má a pokosí čo najviac z Vašeho trávnika. 

 

Ako prebieha inštalácia robotickej kosačky?

1.) Najideálnejšie je keď sa nám pred samotnou kúpou robotickej kosačky ozvete a prejdeme si spolu Váš pozemok, pozrieme sa na to kde by mohli byť problémy pri prechodoch, v úzkych priestoroch, nerovnostiach atď... Následne spolu vyberieme správny model kosačky.

2.) Po objednaní správnej robotickej kosačky pre Váš pozemok zabezpečíme aktualizáciu najnovšieho softvéru, nastavenie Slovenského jazyka, kalibráciu a prvotné nabitie robota. S takto pripraveným robotom prichádzame ku Vám kde začneme s inštaláciou.

3.) Umiestnenie nabíjacej stanice : Vyberieme vhodné miesto pre nabíjaciu stanicu na základe parametrov, ktoré kosačka potrebuje.

4.) Zakopanie ohraničujúceho kábla: Kábel pokladáme okolo celého trávnika. Tým kosačke vymedzíme priestor v ktorom bude pracovať. Kábel zakopávame špeciálnym strojom ktorý ho ukladá cca 3-6cm pod povrch trávnika, na miestach kde sa strojovo nedá ukladáme zakopávaním ručne. Nemusíte sa báť strojové ani ručné zakopanie kábla nezanechá Váš trávnik poškodený. V trávniku bude menšia ryha ktorá po pár dňoch zarastie. Ukladanie kábla do zeme je najlepší spôsob inštalácie, nemusíte sa báť následného preseknutia kábla pri jarnej a jesennej vertikutácii. V prípade že sa ešte len chystáte pokladať trávnikový koberec je ideálne kábel položiť priamo pod koberec.

 5.) Prípadné stále prekážky na pozemku (stromčeky, záhony, jazierko, atď...) obslučkujeme aby ich robot obchádzal.

6.) Pripojíme nabíjaciu stanicu a skontrolujeme funkčnosť obvodu (či pri inštalácii nedošlo k pretrhnutiu či poškodeniu kábla).

7.) Spustíme kalibráciu robota na kábel, prvotnú kalibráciu po kábli a prípadné navolenie štartovacích bodov.

8.) Nastavíme si harmonogram kosenia, prípadné spárovanie s Vašim telefónom, a zodpovieme všetky Vaše otázky.

9.) Samozrejmosťou je aj bezplatná telefonická či emailová podpora po inštalácii.

 

Máme hotovo, keďže o trávniček sa nám odteraz bude starať robot, môžete si užiť viac voľného času s rodinkou a priateľmi. Trávnik budete mať vždy krásne pokosený a pripravený!

 

Fotky našich prác:

 

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník montáže:

    • Cena: Inštalácia robotickej kosačky na pozemkoch do 500m2 - 250€ bez DPH (300€ s DPH) , väčšie rozlohy naceníme individuálne. V prípade zájmu nás kontaktujte na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (Poznámka: inštalačný materiál: kábel, spojky, kolíky atď...nie je zahrnutý v cene inštalácie ).

     

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.