Odvoz bio-odpadu na skládku:

Ponúkame Vám odvoz bio-odpadu na legálnu skládku s ktorou máme spísanú zmluvu o odbere odpadu. Odvoz bio-odpadu (tráva, lístie, štiepka, konáre, atď...) ponúkame aj pre firemných zákazníkov a bytové spoločenstvá. Naša firma je registrovaná podľa zákona § 98, zákona 79/2015 o odpadoch na preberanie a prevoz odpadu na skládku čo Vám môžeme doložiť platnou registráciou.

Ďalej Vám ponúkame dovoz záhradného materiálu: mulčovacia kôra, štiepka, dekoračný štrk a kameň, záhradnícky substrát atď... Ponúkame aj prevoz rôzneho stavebného materiálu, strojov atď... Máme vyklápací vozík s ložnou plochou 3x1,5metra, ktorý má zosilnené zadné nájazdové čelo.

Aktuálne pôsobíme hlavne na celom západnom Slovensku. Náš domovský región je Trenčiansky kraj ale zákazky realizujeme aj v Žilinskom kraji, Trnavskom kraji, Nitrianskom kraji a Bratislavskom kraji. Radi prídeme pokosiť a skrášliť aj Váš pozemok!

Fotky našich prác:

         

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník odvozu:

  •  Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.