Strihanie živých plotov Trenčín a okolie:

Ponúkame Vám strihanie živých plotov a okrasných stromčekov, používame profesionálnu techniku Stihl, na vyššie ploty rebríky prípadne lešenie.

Živý plot ostriháme, bio odpad zhrabeme na kopu možnosť dohodnúť aj zoštiepkovanie prípadne odvoz vzniknutej drevnej hmoty. 

Ihličnaté živé ploty (tuje) možno strihať 2x do roka. Prvé obdobie je koniec mája a začiatok júna. Toto prvé strihanie je vždy zmladzovacie. Slúži na vytvarovanie živého plota a odstránenie konárov, ktoré sa poškodili počas zimy. Jednoduchým pravidlom je, aby ste neodstrihli viac ako 10 až 20 % z dĺžky konára, resp. 25 až 35 % z celkového ihličia. Druhé obdobie strihania tují je na prelome leta a jesene (koncom augusta alebo začiatkom septembra). Účelom tohto strihania je dodať živému plotu finálny tvar, ktorý bude mať po celú zimu.

Listnaté živé ploty možno strihať 2 až 3krát do roka. Ideálne obdobie na zásadný zmladzovací rez je v skorú jar v období vegetačného pokoja (keď už nehrozia tuhé mrazy koniec februára, marec). Ďalší rez je ideálne vykonať po "jarnom bujnení" najlepšie v mesiaci jún. Rez v tomto období podporí následný rast bočných výhonov a tým aj zahustenie živého plota.  Tretí rez živých plotov je možno vykonať koncom leta v mesiaci august striháme už len zľahka.

 Kvitnúce kry: Na jar kvitnúce listnaté kry sa strihajú po odkvitnutí, to je zhruba v máji až júni.

Aktuálne pôsobíme hlavne na celom západnom Slovensku. Náš domovský región je Trenčiansky kraj ale zákazky realizujeme aj v Žilinskom kraji, Trnavskom kraji, Nitrianskom kraji a Bratislavskom kraji.

Fotky našich prác:

                    

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník strihania:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie živého plotu, miesto kde sa živý plot nachádza, jeho dĺžku a výšku).
  •  

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.