Vertikutácia trávnikov Trenčín a okolie:

Ponúkame Vám jarnú a jesennú vertikutáciu (prevzdušnenie a vyčesanie) trávnika s následným vyhrabaním a likvidáciou trávnej mačiny. Vertikutáciou z trávnika vyčešeme uschnuté steblá trávy, burinu, mach, trávnu plsť a prevzdušňíme koreňový systém trávy, aby k nemu ľahšie prenikali živiny, voda či vzduch. Tráva sa po vertikutácii bude lepšie odnožovať a trávnik sa zahustí. Viac sa dočítate v našom blogu: Prečo je potrebné vertikutovať!

Aktuálne pôsobíme hlavne na celom západnom Slovensku. Náš domovský región je Trenčiansky kraj ale zákazky realizujeme aj v Žilinskom kraji, Trnavskom kraji, Nitrianskom kraji a Bratislavskom kraji.

Fotky našich prác:

       

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník vertikutácie:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie pozemku, miesto kde sa pozemok nachádza, o koľko m2 sa jedná).

     

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.