Zimná údržba Trenčín a okolie:

Ponúkame Vám kompletnú zimnú údržbu okolia Vašej firmy či bytovky (len menšie areály!). Sneh Vám odhrnieme našim záhradným traktorom s pohonom 4x4 a namontovanou 1,2m radlicou. Náš traktor je ideálny na odhŕnanie chodníkov, parkovísk a menších firemných areálov. Tam kde sa nedostaneme s traktorom ponúkame ručné odhŕnanie snehu.

 Po odhrnutí snehu je ideálne plochy ošetriť posypovou soľou ktorú vieme rovnomerne aplikovať rozmetadlom. Vieme Vám ponúknuť jednorázovú údržbu stačí zavolať keď bude treba, prípadne sa vieme dohodnúť aj na zimnej pohotovosti. 

Zimnú údržbu aktuálne ponúkame len v domácom Trenčianskom kraji,  tak aby sme promptne stíhali reagovať na zimné počasie.

Fotky našich prác:

  

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník zimnej údržby:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie areálu, miesto kde sa areál nachádza, o koľko m2 odhŕňania sa jedná a či máte záujem aj o posyl posypovou soľou).

     

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

 

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.